Slm, asl, nbr?

Şu güzelim blogu da piç ettim ya, alkışlara boğasım geliyor kendimi. Aferin, engeneral benim! Bu "engeneral" mevzusu da, babamla kavga ettiğimiz zamanlarda kıçımdan uydurduğum bi rütbe. Daha yavşak şeyler de üretiyorum da, adı üstünde yavşaklık işte, söylemiycem o yüzden.

Hazirandan beri iki satır blog okumadım. Ne tesadüftür ki 2 satır blog da yazmadım. Bunu da Blogger cemiyetinden kopmama bağladım. Meğersem, ben baya baya bu cemiyete bağlanmışım lan. Panelini yediğimin bloggerı :) Blog okudum aslında biraz. Godsyndrome'u okudum, o da askerlikten sonra epey keskin bir üslup değişimi yaşamış. Ağzı mı bozulmuş ne :) Onun dışında bir iki kere Zepevenk'e ve Cihad'ın bloguna baktım. O kadar.

Şimdi bi test yapayım diyorum, bakalım yavrumuz Cihad da bizim blogu okuyor mu? Okuyor ise, eminim bu posta yorum yapacaktır. "Hacı, kaldır şu sağ taraftaki reklamı. Zaten kaç tekilin var da, kaçı tıklayacak da köşeyi döneceksin? Şahsen ben Qzone almayı düşünmüyorum :))". Lafımı da çarpıtıp da rahatlamamın ardından, yazmadığım zamanları telafi etmek ya da ilerde yayınlanmak amacıyla (henüz karar veremedim hangi amaçla olduğunu) bir iki post gireyim bakalım..

Haaa bi de, Peluş mırmır oldu lan yine. 2 ayda bir azıyor amınakoduğumun kedisi. Ahanda yandaki resimde, merdivenlerle sürtüşürken görüyoruz kendisini.

4 homurtu:

Cihad TÜRKSOY dedi ki...

haha, blogger gibisi yok kanka ölümüne yaz ben de çok boşluyorum. Zaten seninki bide bikaç blog hariç blog sikseler okumam, yapamıyorum napim.
Reklama gelince, tıklayan yok zaten tıklamasınlarda görüntü oluyor ama kaldırcam. Tekil 100 falan oluyor :(

Dr.Ceykıl dedi ki...

iletinden 9gag'dan resimler yayınlıyosun ya, işte onları 160x600 kesip biçip arasıra değiştirerek yayınlasan on numara olabilir bence oraya ;)

Zepevenk dedi ki...

kedi bariz mastürbasyon yapıyomuş olum, tam da orgazm esnasında rahatsız etmişsin kediyi tipe baksana kaymış şaft.

Dr.Ceykıl dedi ki...

babamın ayağıyla maceralarını videoya alsam, hayvan pornosu diye nete sürebilirim, o derece.

Yorum Gönder

 
twitter da kullanıyorum